2020-06-05 538 Peržiūros

Kelionėms į kitas šalis sustojus, šią vasarą daugelis iš mūsų ilsėsis mūsų šalies kurortuose. Lietuva turi vos 99 km ilgio Baltijos jūros pakrantės, tačiau ne tik čia galima rasti patrauklių paplūdimių. Poilsiui su šeima ar draugais, galima rasti iš ties puikių paplūdimių ir Kauno apylinkėse. Pasidalinkite, kurį paplūdimį renkatės Jūs?

Panemunės paplūdimys

Šiame paplūdimyje smagu praleisti dieną tiek su mažaisiais poilsiautojais, tiek draugų būryje. Čia rasite įrengtas poilsiui skirtas zonas – krepšinio ir tinklinio aikšteles suaugusiems bei supynes, žaidimų aikšteles vaikams. Poilsiautojų patogumui yra pastatytos pavėsinės, persirengimo kabinos, suoliukai bei šiukšliadėžės.

Kauno marių paplūdimiai

Jau ilgą laiką miestiečiai ypač mėgstamos vietos – Kauno marių du paplūdimiai. Abu jie įsikūrę šalia Pažaislio kamandulių vienuolyno. Vasaros metu paplūdimiuose dirba gelbėtojai, įrengtos persirengimo būdelės. Patogu, kad vasarą paplūdimį galima pasiekti ir viešuoju transportu. Šiuose paplūdimiuose galima ne tik pasimaudyti, bet ir paplaukioti vandens dviračiais ar valtimis. Netoliese vasarą dirba ir lauko kavinės.

Kulautuvos miestelio paplūdimys

Tai Kauno rajone įsikūręs paplūdimys, kuris nuo Kauno miesto nutolęs už 21 km. Paplūdimyje įrengta tinklinio aikštelė, vaikų žaidimų aikštelės, rampa riedlentininkams, veikia lauko kavinė bei vandenlenčių parkas su dviem trasomis po 200 metrų.

Lampėdžių paplūdimys

Tai viena mėgstamiausių Kauno gyventojų poilsio vietų. Atvykę rasite smėlio paplūdimį su įrengtais gultais bei persirengimo kabinomis. Aktyvaus laisvalaikio mėgėjams siūlomi vandens dviračiai bei valtys, o paėjus link Vakarinio aplinkkelio, įsikūręs ir vandens pramogų parkas „Water inn“. Tiesa, spaudoje dažnai pasirodo straipsniai

Taip pat kauniečiai vis dažniau renkasi ir netoliese esančius karjerus – tai Drąseikiai (22 km nuo Kauno), Zatyšių (25 km nuo Kauno) bei Vaisvydavos (13 km nuo Kauno).

Jeigu planuojate atidaryti maudymosi sezoną, tuomet verta pasidomėti ir pasirinkti vandens telkinio temperatūra. Duomenis, kokią temperatūrą jau spėjo pasiekti Kauno vandens telkinius, rasite čia.