2019-06-25 270 Peržiūros
Alytuje vasarą nėra kada nuobodžiauti!

Vasarą tikrai nebūtina keliauti į tolimus, egzotiškus kraštus norint smagiai ir šauniai praleisti atostogas. Net jei neturite galimybės išvykti atostogauti, Alytuje tikrai rasite ką veikti. Atrinkome 5 aktyvias ir smagias pramogas, kurias verta išbandyti šią vasarą.

„Tarzanija“ – nuotykių parkas visai šeimai

„Tarzanijoje“ galėsite įveikti tilteliais sujungtų medžių trasas, kabančius tinklus, judančius rąstus bei trosus. 

Netoli Alytaus, Radžiūnų kaime, įsikūręs nuotykių parkas „Tarzanija“ – puikus pasirinkimas visai šeimai, aktyvų poilsį mėgstančiai draugų kompanijai, vaikų gimtadieniams, ir kitoms progoms. Čia galėsite pasigėrėti įspūdingo grožio kraštovaizdžiu, apsupto pušynų, paslaptingų skardžių.

Šiame nuotykių parke nuobodžiauti tikrai nebus kada! Čia jūsų laukia Laipynių, Mažojo Tarzano ir Kalnų miestai, „Drift“ kartai, Kryčio miestas, Šaulių miestelis, Tarzanijos uostamiestis, Žirgų miestas.

Laipynių mieste yra 7 trasos, tarp jų – įspūdingas skrydis per Nemuną. Tilteliais sujungti medžiai, kabantys tinklai, judantys rąstai, trosai ir kitos kliūtys leis išmėginti savo jėgas ir sumanumą.

Mažiesiems nuotykių ieškotojams skirtas miestelis „Mažasis Tarzanas“ – trasoje su apsauginiais tinklais jie gali laipioti, karstytis ir kitaip žaisti, o jų tėvams nereikės baimintis dėl mažylių saugumo. Vaikų zonoje taip pat yra sūpynės ir batutas.

„Kalnų mieste“ įsikūrę kalneliai veikia ne tik vasarą, bet ir visus metus – čia galima rinktis 4 skirtingo greičio trasas.

„Drift kartai“ – vieninteliai Rytų Europoje šoninio slydimo „Go“ kartingai. Pasivažinėjimas jais primena čiuožimą ledu, nes trasos paviršius itin slidus. Tad kvapą gniaužiančios lenktynės – garantuotos!

Patiems drąsiausiems, adrenalino ištroškusiems siūlome pamėginti  „Big Swing“ laisvojo kritimo sūpynes. Ant skardžio įrengtos, sūpynės iškelia žmogų į 30 metrų aukštį ir leidžia pajusti iki 12 metrų laisvąjį kritimą. Po kritimo, priklausomai nuo žmogaus svorio, sūpynės svyruoja dar 5–8 minutes.

Plaukti plaustu per Nemuną

„Tarzanijos“ parkas kviečia pasiplaukioti plaustu.

Plaukdami plaustu per Nemuną nuo „Tarzanijos uostamiesčio“ galėsite grožėtis nuostabiu Alytaus kraštovaizdžiu: išvysti  Radžiūnų piliakalnį, Vidzgirio botaninio draustinio atodangą bei nuplaukti iki mažojo Nemunaičio. Plaustą galima užsisakyti ypatingoms progoms: krikštynoms, gimtadieniams, mergvakariams ar bernvakariams. Plauste telpa iki dvylikos žmonių, o pasiplaukiojimas pirmyn ir atgal trunka valandą.

Linksmybės vandenlenčių parke 

Pirmasis vandenlenčių parkas Alytuje – „VIVI Wake“

Vaizdingoje Dailidės ežero pakrantėje, pagrindiniame miesto pliaže įsikūręs pirmasis vandenlenčių parkas „VIVI Wake“ Alytuje siūlo unikalią pramogą – slysti vandens paviršiumi. Darbo dienomis iki 16 val. 20 min. plaukimas kainuoja 9 Eur., 1 val. – 23 Eur, savaitgaliais iki 16 val. 20 min. – 13 Eur., 1 val. – 34 Eur.

Pramogauti vandens batutų parke

Praėjusią vasarą Daugų saloje atidarytas vandens batutų parkas.

2018 metų vasarą atidarytas vandens batutų parkas Daugų saloje vandens pramogų išsiilgusių poilsiautojų laukia ir šį sezoną. Čia rasite ne tik vandens batutus, bet paplūdimį. Jei norėsite, čia galėsite išsinuomoti vandens dviračius ir baidares.

Skrydis virš Alytaus oro balionu

Kiekvienas skrydis oro balionu yra unikalus ir nepakartojamas, o vaizdai – kerintys.

Skrydis oro balionu – tai puiki proga pažvelgti į Alytaus miestą ir jo apylinkes iš paukščio skrydžio. Kiekvienas skrydis yra unikalus ir nepakartojamas, nes kelionės maršrutas priklauso nuo vėjo krypties. Pakilę virš pušynų, ežerų ir Nemuno krantų galėsite grožėtis nuostabiu Alytaus kraštovaizdžiu – tai įsimintina pramoga ir alytiškiams, ir tiems, kurie Alytuje lankosi pirmą kartą. Skrydžiai oro balionu Alytuje vyksta surinkus ne mažesnę nei 3 žmonių grupę. Siūlome rinktis iš dviejų pakilimo vietų: oro balionų parko Strielčių kaime (8km nuo Alytaus centro) arba pakilimo aikštelės Alytaus miesto teritorijoje.