2020-04-16 182 Peržiūros

Pasiplepėjimų, susitikimų, jaukių vakarų su bičiuliais vietoms užsidarius, viskas ėmė suktis aplink keturias saugių namų sienas. Mieliau gaminantiems namuose – restoranų ir kavinių uždarymas ne toks jau ir svarbus įvykis, tačiau mėgstantiems kas kartą leistis į naują gastronominį nuotykį – tikras iššūkis. Žinoma, restoranai kviečia užsisakyti savo mėgstamus patiekalus išsinešimui. Kauniečiai, ar užsisakote maisto į namus? Komentaruose pasidalinkite savo mylimiausių vietų sąrašu!

Jeigu atidžiau patyrinėsime socialinius tinklus, pamatysime, kad sušilus orams ne vienas gyventojas karantino laikotarpį stengiasi išgyventi kūrybingai. Facebook ar Instagram paskyrose vis dažniau pasirodo nuotraukos apie iškylaujančius savo namų terasoje ar prabangiai vakarieniaujančius savo namų balkone, su vaizdinga sostinės senamiesčio panorama. Tad trokštantys atgaivinti gardžius momentus restorane, gali užsisakyti savo mėgstamiausius patiekalus išsinešimui ir susikurti jaukią aplinką namuose.

„Kalba Kaunas“ nutarė pasidomėti, kurios sostinės vietos, siūlančios patiekalus išsinešimui šiuo metu populiariausios ir vertinamos geriausiai. Tad apžvelgėme specialias maisto pristatymo į namus programėles – Wolt, Dserve, Lėkštė.lt, kuriose galime matyti populiariausiųjų sąrašą bei jų vertinimą. Pateikiame 6 rekomendacijas:

  1. Sushi Express. Ši vieta puikiai tinka skubantiems bei dievinantiems sushi. Štai ką klientai sako apie šią vietelę: „Skanus, gerai supakuotas maistas. Pristatyta per 30 min, greičiau nei prognozuota. Profesionalus ir malonus kurjeris“. Pristatymo kaina 4 Eur, o minimali užsakymo suma 12 Eur. Vertinimas 9,4/10.
  2. LaFa Bistro. Ieškantiems pavalgyti pigiai, bet skaniai. Štai kaip klientai atsiliepia apie restoraną „Laaabaaaiiii skanu! ragavom kalmarą, midojas, vaikiškus blynelius ir šaltibarščius. skonis ir kokybė nustebino. labai patiko ;)“. Pristatymo kaina 4,5 Eur, o minimali užsakymo suma 8 Eur. Vertinimas 9,4/10.
  3. Awokado Noodle Bar. Mėgstantiems azijietišką maistą! Štai ką klientai sako apie šią vietelę: „Tobulai pavalgėm, pristatė laiku, maistas šiltas :)“. Pristatymo kaina 4,5 Eur. Minimali užsakymo suma 9,99 Eur Vertinimas 9,4/10.
  4. Mamma Pizza. Vieta skirta meksikietiškų patiekalų fanams. Šiai vieteliai klientai negaili puikių: „Pati skaniausia ir kokybiškiausia pica Kaune“. Pristatymo kaina 5,5 Eur, o minimali užsakymo suma 8 Eur. Vertinimas 9,4/10.
  5. Talutti Tex Mex. Verta pasidairyti po meniu meksikietiškos virtuvės mėgėjams. Štai ką klientai sako apie šią vietelę: „Nuostabiai skanus maistas“. Pristatymo kaina 4,5 Eur, o minimali užsakymo suma 8 Eur. Vertinimas 9,2/10.
  6. Piatto Pizza & Grill. Mėgstantiems picas bei griliaus patiekalus. Štai ką klientai sako apie šią vietelę: „Ne pirmą kartą užsisakau ir tikrai ne paskutinį – jie vieni mano mėgstamiausių visam Kaune! Visada skanu ir visada greitai pristato. Ačiū!“. Pristatymo kaina 3 Eur, o minimali užsakymo suma 8 Eur. Vertinimas 9,4/10.