2018-12-06 114 Peržiūros
Antakalnio žiemos mugė Sapiegų parke vyks jau ketvirtus metus iš eilės / Mugės organizatorių nuotr.

Gruodžio 8 d., šeštadienį, Sapiegų parke vilniečius pasitiks jau ketvirtus metus iš eilės organizuojama Antakalnio žiemos mugė. Rankų darbo gaminius pristatys miesto menininkai ir amatininkai, vyks atskira vaikų darbų mugė bei speciali šventinė programa.

Jau ketvirtus metus iš eilės Antakalnio rajone įsikūręs bendruomenės edukacijos centras „Miesto laboratorija“ kviečia susipažinti su šiame rajone kuriančiais ir gyvenančiais žmonėmis, jaukioje atmosferoje pabendrauti su kaimynais, įsigyti originalių, rankų darbo kalėdinių dovanų.

Beveik 50 mugės dalyvių pristatys savo kūrybos darbus, tarp kurių – kalėdiniai žaislai ir puošmenos, dovanos vaikams, autorinės keramikos kūriniai, interjero aksesuarai, papuošalai, žvakės, vilnos gaminiai, produktai iš levandų  ir kt.

„Maisto laboratorijos“ komanda kvies ne tik pasirūpinti dovanomis artimiesiems, bet ir papietauti bendruomenės kavinėje.

Mugės organizatorių nuotr.

Šventės programa vyks ir Antakalnio seniūnijos patalpose, kur Antakalnio Atviro jaunimo centro „Žalianamis“ savanoriai pakvies į jaunųjų antakalniečių muzikinę popietę, vyks meduolių marginimo, angelų kūrimo dirbtuvėlės vaikams.

Taip pat, Sapiegų parke nuo 12 iki 15 val. vaikai bus kviečiami nemokamai jodinėti žirgais.

„Kalėdinės mugės idėja kilo antakalniečių darže susipažinusioms kaimynėms tiesiog virtuvėje aptarinėjant ateities planus. Esame pavyzdys, kaip paprasta idėja, neturint nei atskiro finansavimo, nei infrastuktūros, gali virsti į tradicinę ir didžiausią mikrorajone bendruomenės šventę. Kiekvienais metais mūsų mugė auga, sulaukiame vis didesnio norinčių dalyvauti skaičiaus, gausesnio lankytojų kiekio, ir tai – mums tikras įrodymas, jog judame gera linkme“, – sako „Miesto laboratorija“ savanorės.

Mugė vyks gruodžio 8 d., šeštadienį, 12.00-18.00 val.