2022-08-25 716 Peržiūros

Paskutinį vasaros savaitgalį Klaipėda visus sporto mylėtojus, klaipėdiečius bei miesto svečius kviečia į išskirtinį trijų dienų sporto renginį – Klaipėdos sporto festivalį. Kviečiame susipažinti su renginio eiga!

Anot miesto mero Vytauto Grubliausko, sporto festivalis bus vienas ryškiausių ir spalvingiausių miesto sukakčiai skirtas renginys. Čia savo jėgas galima bus išbandyti tiek sausumoje, tiek vandenyje bei netgi ore.

Tikimasi, kad įvairios sporto varžybos ir rungtys, galybė aktyvių veiklų ir pramogų, būrelių ir užimtumo mugė, sporto istorijos paroda, viktorina ir įvairios ekstremalaus bei netradicinio sporto veiklos sutrauks kelis tūkstančius sporto entuziastų ne tik iš Klaipėdos, bet ir kitų šalies miestų.

Festivalis startuos rugpjūčio 26 dieną (penktadienį) nuo 17.30 val. Danės skvere sporto fotografijų parodos atidarymu, vaikų ekstremalaus sporto festivaliu „SEASIDE SKATE BEST TRICK“ (nuo 18 val.) ir viktorina virš upės „Klaipėda – Citius, Altius, Fortius“ (nuo 19 val.).

Rugpjūčio 27 dieną (šeštadienį) nuo 11 val. sportinės aistros keliasi į Kruizinių laivų terminalą, Piliavietę ir Danės upę. Čia iki vėlyvo vakaro lauks profesionalų sportininkų varžybos, sportiniai iššūkiai, žaidimai ir veiklos, 770 ir 7700 m bėgimas, susitikimai su sporto žvaigždėmis, įtraukiantys pasirodymai scenoje, „Kitokie pasikalbėjimai“, būrelių ir užimtumo mugė, didžiausi pripučiami batutai, nemokamos treniruotės ir kitos aktyvios veiklos.

Klaipėda – jūrinis miestas, tad kaip be sportinių veiklų Baltijos jūros pakrantėje? Taigi, rugpjūčio 28 dieną (sekmadienį) renginio organizatoriai sporto mylėtojus pakvies į Antrąją Melnragę, kur vyks netradicinio sporto pristatymai, įvairios varžybos, atviros mankštos ir kitos aktyvios bei smagios veiklos.

Vietoj koncerto organizatoriai teigė surengsiantys dviejų valandų zumbos treniruotę.

Tikisi, kad tai taps tradicija

V. Grubliausko teigimu, tikėtina, jog šis pirmą kartą vyksiantis renginys taps miesto tradicija ir bus rengiamas kasmet. Jo tikslas – įtraukti kuo daugiau šeimų, jaunimo ir tiesiog aktyviai laisvalaikį norinčių praleisti miestiečių. Pasak organizatorių, jie stengsis surengti tokį renginį, kuriame festivalio lankytojai galėtų pamatyti beveik visas įmanomas sporto šakas, kurios yra Klaipėdoje.

Angelų rekordas

Sekmadienį II Melnragėje ketinama fiksuoti smėlio angelų rekordą. Tikimasi žmonių judesių ant smėlio pagalba „nupiešti“ mažiausiai 770 smėlio angelų, pažymint miesto jubiliejų.
Rekordą ore fiksuos dronas.