2022-12-22 935 Peržiūros

Jau tampa gražia tradicija, kad Šilutės „Vaiko gerovės ir globos centro“ globojami vaikai prieš žiemos šventes sulaukia svečių su kalėdinėmis dovanėlėmis. Ir šiemet, artėjant Kalėdoms, į vaikų globos šeimų duris pasibeldė bendrovės „Mano BŪSTAS“ darbuotojai su saldžiomis staigmenomis.

„Atliekame ne tik formalias ir tiesiogines savo pareigas rūpintis daugiabučių namų priežiūra. Siekiame aktyviai dalyvauti ir socialiniame mūsų miesto ir rajono žmonių gyvenime. Tikrai ne kiekvienas šiandien turi galimybę džiaugtis artėjančiomis šventėmis, ne kiekvienas sulaukia dėmesio“, – sako „Mano BŪSTO“ regiono vadovas Marius Šiaulys, aplankęs visas tris vaikų globos šeimas.

Dovanėles vaikams „Mano Būstas“ suruošė drauge su labdaros bei paramos „Fondu Janukonis“.

Anot M. Šaulio, šiemet, kaip ir praėjusiais metais, būtent nuoširdus dėmesys labiausiai pradžiugino mažuosius šilutiškius.

„Ne saldainis, o geras žodis, palaikymas ir šypsena yra svarbiausia globojamiems vaikams. Žinoma, saldainiai – taip pat geras dalykas. Dalindamiesi ir patys kasmet gauname pačių geriausių emocijų, iš kurių ir susideda kalėdinė nuotaika“, – šypsosi M. Šiaulys.

Artėjant šventėms, „Mano BŪSTAS“ pradžiugino ne tik mažuosius šilutiškius. Bendrovė, „Fondas Janukonis“ ir Šilutės rajono savivaldybė pasirūpino, kad Lietuvos ir Ukrainos vėliavų spalvomis suspindėtų Geltonasis tiltas, kaskart džiuginantis praeivių akį.