2019-07-03 644 Peržiūros

Nors iki šiol vasara Lietuvą ir lepino tropiniu karščiu, šis savaitgalis ketina gyventojus ne tik atvėsinti nukritusia oro temperatūra, bet ir lietumi. „Kalba Šiauliai“ skaitytojams siūlo savaitgalį rinktis pramogas viduje – pabėgimo kambarius, kurie tiks ne tik nuotykių, bet ir adrenalino mėgėjams.

„Lock Room“

Adresas: Pramonės g. 15

„Lock room“ jūs galite rasti net tris pabėgimo kambarius, kuriuose vienu metu gali dalyvauti iki 20 žmonių kolektyvas.

Pirmasis, „Šiaurės Korėjos“ pavadinimo kambarys nukels jus į kalėjimo celę, iš kurios pabėgti galėsite tik jei sugebėsite įveikti sudėtingas ir painias užduotis. Pabėgime gali dalyvauti nuo 2 iki 6 asmenų. Amžius – nuo 12 metų.

Antrasis, vadinamasis „Pjūklo“ pabėgimo kambarys. Jame jūsų užduotis bus pabėgti iš serijinio žudiko irštvos. Pabėgime gali dalyvauti nuo 2 iki 6 asmenų. Amžius – nuo 12 metų.

Trečiasis – „Suteneris“ – pabėgimas iš kambario su erotikos elementais. Gali dalyvauti nuo 4 iki 8 asmenų. Amžius – nuo 18 metų.

„Quest Room“

Adresas: Dainų g. 51A

„Quest Room“ kolektyvas jums gali pasiūlyti net keturis pabėgimo kambarių pasirinkimus.

Pirmasis – Antano Smetonos kambarys. Prezidentą Antaną Smetoną visi žino kaip  vieną svarbiausių tarpukario tautos veikėjų, kuris prisidėjo prie valstybės kūrimosi proceso ir tautinio atgimimo. Šiame kambaryje Jūs pakliūsite į to meto įvykių sūkurį, kuriame Jums reikės priimti sudėtingus sprendimus, nulempsiančius Lietuvos ateitį.

Antrasis kambarys – Černobylis. Šiuo metu labai populiaraus serialo gerbėjams šis kambarys suteiks dar daugiau jaudulio. Jame persikelsite į niūrų sovietmetį, 1986 balandžio 26 dienos katastrofą. Visur gaudžiant sirenoms susibūrimo vietoje jau laukia autobusas, kuris išveš jus į Kijevą. Kolegos iš gretimų kabinetų jau skuba laiptais žemyn. Bet jūsų kabineto spyna užsikirto! Negana to, kolega sugebėjo pamesti raktą! Tik susitelkus į komandą pavyks suspėti į autobusą. Radiacija plinta. Ar spėsite į autobusą priklausys tik nuo jūsų.

Trečiasis – Hannibal Lecter kambarys. Lekteris – psichologas ir kanibalas, bet tuo pat metu jis – džentelmenas žudikas. Šiame kambaryje jis iš jūsų padarys patiekalą ir pavaišins nieko neįtariančius svečius. Lekteris gimė Lietuvoje 1933 metais turtingoje aristokratų šeimoje. Prasidėjus Antram Pasauliniam karui priverstas bėgti iš Lietuvos, tačiau grįžo atkeršyti savo sesės žudikams. Visi giria jo rafinuotą muzikinį skonį ir ekstravagantiškus patiekalus. Kambaryje turėsite pasistengti, jog netaptumėte jo patiekalu.

Ketvirtasis kambarys – Kaulų kolekcionierius. Mieste senai sklando legenda apie dingstančius jo gyventojus. Jūsų ramų pasivaikščiojimą sudrumsčia staiga sustojęs juodas mikroautobusiukas. Iš jo išlipa kaukėtas vyras su moterimi ir  papurškia jums į veidą miego dujų. Jus su draugais suguldė į belangį mikroautobusiuką ir kelionė prasidėjo. Dabar jus pažadins garsus beldimas. Kas toliau? Galite sužinoti tik apsilankę šiame kambaryje.