Sąskaitos apmokėjimo būdai

Paslaugų teikėjų sąskaitas patogiausiai galite apmokėti BonoDomo Pay apjungtų mokėjimų platformoje ir BonoDomo mobilioje programėlėje. Šią funkciją lengvai rasite prisijungę prie savo BonoDomo paskyros atskirame meniu punkte „Mokėjimai”. Naudojantis sąskaitų apmokėjimo platforma BonoDomo Pay galite atsiskaityti už daugiau nei 2500 tiekėjų paslaugų. O už komunalines paslaugas atsiskaityti nemokamai.

Jei turite galimybę sąskaitas peržiūrėti per „BonoDomo“, tai ir mokėjimą galite čia pat atlikti paspaudus mygtuką „Apmokėti“. Jums nereikės papildomai prisijungti prie banko ir naudoti praėjusio mėnesio ruošinio. Tai visiškai greita ir saugu. Be to, apmokėjimas tikrai bus užskaitytas, nei priešingai kuomet mokėjimą vykdysite per banką, Jūs galite suklysti, užpildyti ne pilną informaciją ir galimai jis gali likti neužskaitytas. Taupykite savo brangų laiką paspausdami tik vieną mygtuką „Apmokėti“. Pridėkite kitas savo periodines sąskaitas ir viską apmokėkite vienu sykiu.

Sąskaitas ir toliau galima apmokėti ir kitais būdais:

  • banko pavedimais (mokant banko pavedimu, mokėjimą būtina atlikti paslaugos teikėjo mokestiniame pranešime nurodytais rekvizitais);
  • įmokų surinkimo vietose:
    • Perlo terminaluose 
    • Maxima kasose
    • Lietuvos pašto skyriuose.

Kitos kategorijos

Kiti šios kategorijos klausimai