Nešyla radiatoriai, ką daryti?

  1. Šildymo pajungimas dažniausiai užtrunka 3 d.d., (kartais gali užsitęsti ir iki 5 d.d. tai priklauso nuo to, kokiame mieste gyvenate) nuo savivaldybės įsakyme nurodytos dienos. . Jei šis laikas jau praėjo ir lauke oro temperatūra yra žemesnė nei 10 °C, reikia informuoti namo šilumos ūkio prižiūrėtoją. Informuokite mus apie įvykį skambindami į Klientų aptarnavimo centrą telefonu 8 700 55966, arba el. paštu [email protected].

  2. Sistemoje atsirado oro, tuomet reikėtų nuorinti radiatorių (nuorinimas dažniausiai atliekamas per viršutinio buto radiatoriaus nuorinimo ventilius), pasidomėkite, ar paskutinio aukšto gyventojai nuorino radiatorius. Jei tokios galimybės neturite arba jei Jums nepavyks, nuorinti patiems reikia kreiptis į namo administratorių: klientų aptarnavimo centro telefonu 8 700 55966, arba el. paštu [email protected].

  3. Kadangi daugelyje daugiabučių šildymo sistemos yra modernizuotos, todėl pakilus oro temperatūrai virš 12 °C šildymas yra automatiškai sustabdomas, o temperatūrai nukritus šiluma ir vėl paleidžiama.

 

Kitos kategorijos